İnternetten Mail Hesabı Açarak Para Kazanmak Artık Çok Kolay

Bu yazımız içerisinde Mail Hesabı Açarak Para Kazanma hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. İnternetten Para Kazanma üzerine araştırma yapan kişilerin önüne sık olarak çıkan mail hesabı açma işi kısa bir süre içinde bir hayli para kazandırmaktadır. İnternet dünyasında yer alan her insana birden çok mail hesabı lazım olmaktadır. Özellikle bazı sektör ve işlerde günlük yüzlerce hatta binlerce mail hesabı gerekiyor. İşletme sahipleri oturup hergün yüzlerce mail hesabı açmakla uğraşmak yerine mail hesaplarını dışarıdan temin etmektedir. Hotmail, Gmail, Yandex gibi servislerden açacağınız mail hesabı açma işlemiyle kısa bir süre içinde pazarlayabilirsiniz. Mail Hesabı açıp satarak para kazanma konusundaki ayrıntılar;

İnternetten Mail Hesabı Açarak Nasıl Para Kazanılır?

İnternetten Mail Hesabı Açarak Nasıl Para Kazanılır?
İnternetten Mail Hesabı Açarak Nasıl Para Kazanılır?

Yeni Para Kazanma işlerine genel itibari ile baktığımızda mail açarak para kazanmanın ön sıralarda yer aldığını görmekteyiz. Piyasada en çok rağbet gören mail servisleri Gmail, Hotmail ve Yandex Mail servisleridir. Anca genel olarak pek çok kişi Gmail açarak satışını yapmaktadır. Gmail üzerinden Youtube ilk sırada olmak üzere sayısız sosyal ağ ağında hesap açılabildiği için en çok Gmail tercih edilir. Ek gelir olarak bu işi yapacaksanız detaylarını anlatmak istiyoruz; 1 gmail hesabı açmak ortalama 40 saniye sürmektedir. Gmail üzerinden hesap oluştur diyerek birkaç adım sonrasında kolaylıkla mail hesabı oluşturabilirsiniz.

Mail oluşturma işlemini akıllı telefonlar üzerinden yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kendi internetiniz ile yapmanız gerekli olan bu işlemde dikkat etmeniz gerekli olan önemli bir nokta bulunur. Her mail hesabı oluşturduktan sonra telefonu uçak moduna almanız gerekiyor. Aksi halde birkaç mail hesabı açtıktan sonra telefon doğrulaması isteyebilmektedir. Bunun beraberinde numara onayı yapabilen bazı web sitelerinden 10 ile 30 kuruşa tek kullanımlık numaralar alarak da günlük sınırsız mail hesabı açabilirsiniz.

İnternetten Mail Hesabı Açarak Kısa Sürede Ne Kadar Para Kazanılır?

İnternetten Mail Hesabı Açarak Kısa Sürede Ne Kadar Para Kazanılır?
İnternetten Mail Hesabı Açarak Kısa Sürede Ne Kadar Para Kazanılır?

Mail açarak günde bir hayli güzel gelir elde edebilirsiniz. Yukarıda da belirttiğim üzere bir mail hesabı açmak ortalama 1 dk sürmektedir. Bir günde sıkılmadan rahatlıkla 100 ile 250 arasında mail açabilirsiniz. Oluşturduğunuz mailleri webmaster forumları ilk sırada olmak üzere çeşitli freelancer para kazanma sitelerinde satabilirsiniz.R10.Net, wmaraci.Com, Bionluk, SadeceOn gibi internet adreslerinde tanesini 1 TL ile 1,50 TL arasında satarak günlük güzel gelirler elde edebilirsiniz.