İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanma

Bilgisayar başında boş vakit geçiren kişiler, web üzerinden para kazanmanın mümkün olup olmadığını araştırmaktadır. Bu yazımız içerisinde internetten para kazanma konusundaki en popüler önerilerden birisi olan Anket Doldurarak Para Kazanma hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Çok aşırı bir kazancı olmasa da öğrenciler, ev hanımları için bu tarz kazançların çok önemli olduğunu bilmekteyiz. Anket doldurma gibi internetten para kazanma işlerinde evvela bilmeniz gerekli olan bazı bilgileri aktarmak istiyoruz; Bu tarz işler yapacaksanız gün içinde çok fazla boş vaktiniz olması gerekiyor. Günde en az 2 saat süre ayırabilirseniz bu tarz işlere yönelin. Aksi halde çok fazla bir para kazanamazsınız.

Joinhiving İle Para Kazanma

Joinhiving İle Para Kazanma
Joinhiving İle Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma konusunda son olarak Joinhiving sitesi karşımıza çıkmaktadır. 2014 senesinde kurulmuş olan site İngilizce dilinin beraberinde Türkçe olarak da hizmet sunmaktadır. Siteye girip üye olduktan sonra anket doldurabilir, kazandığınız parayı hediye çeki veya nakit olarak alabilirsiniz.

Anketlerin ücreti 0,10$ ile 1$ arasında değişmektedir. Göreceğiniz anketler üyelik meydana getirirken dolduracağınız bilgilerle doğru orantılıdır. 7 senedir faaliyette bulunan site bu zamana kadar pek çok kişiye para kazandırmıştır.

PopulusLive İle Para Kazanma

PopulusLive İle Para Kazanma
PopulusLive İle Para Kazanma

Tek bir anket sitesi ile yeterli kalmamak gerekmektedir. Kendinize daima alternatif anket doldurma siteleri bulmanız gerekiyor. PopulusLive İngiltere merkezli en büyük anket doldurma sitelerinden biridir. Siteye üye olduktan sonra arzu ettiğiniz anketi doldurup para kazanmaya başlayabilirsiniz.

PopulusLive iyi, güzel, hoş bir anket doldurma şirketidir. Ancak; para çekmek arzu ettiğinizde minimum çekim tutarının yüksek olduğunu göreceksiniz. Minimum ödeme tutarı 50 dolar olan bu sitede anketler ortalama 1 dolar vs. Vermektedir. Bir anketi tamamlamak ise ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında sürdüğünü göreceksiniz.

Toluna İle Para Kazanma

Toluna İle Para Kazanma
Toluna İle Para Kazanma

Anket ile para kazanma konusunda ikinci sırada Toluna yer almaktadır. Genelde küresel şirketler tarafından tercih edilen bu şirket, ürün ve hizmetlerin müşterilerce değerlendirilmesi için bu yöntemi uygulatmaktadır.

Toluna’da en basit anket dahi 15 dakika kadar sürebilmektedir. Bazı günler 2 saatte 15 ile 45 TL arasında para kazanırken bazı günler 5 ile 10 TL ile kapatabilirsiniz. Kazanç yine dolduracağınız anket sayısına göre farklılık göstermektedir. Kazançlarını PayPal üzerinden nakit olarak alabileceğiniz gibi Amazon için hediye çeki olarak da alabilirsiniz.

Prolific Academic İle Para Kazanma

Prolific Academic İle Para Kazanma
Prolific Academic İle Para Kazanma

İnternetten Para Kazanmak istiyorsanız anket doldurarak adım atabilirsiniz. Dünya üstünde pek çok firma ile anlaşmalı olan bu site üstündehergün binlerce kişi anket doldurarak kazanç elde etmektedir. Bu site kullanıcılarına doldurdukları anketten aldıkları puana göre para kazanmaktadır.

Güzelce uğraşıp anket verenin istediği yanıtlar vermeniz durumunda 1 anket ortalama olarak 45 dakika sürmektedir. 45 dakika neticesinde 1 anketten de 10 TL kazanabilmeniz mümkündür. Platform üst düzey kullanıcılar istediği için saçma cevaplar vermeniz durumunda sistemden saf dışı edilebilirsiniz.

Swagbucks İle Para Kazanma

Swagbucks İle Para Kazanma
Swagbucks İle Para Kazanma

Dünya’nın en güvenilir anket siteleri arasında ön sıralarda Swagbucks yer almakta. Kurulduğu günden beri beri 600 000 000 dolardan fazla para dağıtan site Türkler arasında da giderek yaygınlaşmaya devam ediyor. Anket doldurma işleminin sıra sunulmakta olan çeşitli görevleri yerine getirerek de para kazanabilirsiniz.

Swagbucks içerisinde gün içinde çok fazla anket sunulmaktadır. Günlük 2 saat vakit ayırıp anketleri doldurduğunuzda günlük 1 dolara yakın veya fazla kazanç elde edebilirsiniz. Kazanç durumu esasında anket veren kişilerin bütçeleri ile de doğru orantılıdır.

Anket Doldurarak Para Kazanmanızı Sağlayan Siteler

Anket Doldurarak Para Kazanmanızı Sağlayan Siteler
Anket Doldurarak Para Kazanmanızı Sağlayan Siteler

Anket doldur kazan işi belirli internet adresleri üzerinden yapılmaktadır. Birazdan belirteceğimiz sitelere girdiğinizde onlarca anketin beklediğini göreceksiniz. Para kazandıran anketler kişilerin yaş, cinsiyet, eğitim durumu, aylık gelirlerine göre dağıtılmaktadır. Bazen size uygun hiç anketin olmamasının sebebi budur. Bilgilerinizi her zaman anket gelecek tipte oluşturursanız bir hayli güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Bu konu da kullanabileceğiniz internet adresleri;